Marka UNISZKI

Poznaj nas, poznaj markę UNISZKI!

Od 2016 roku w naszej głowie rozwijała się myśl, aby wykorzystywać surowce własnej produkcji. Właśnie wtedy wpadliśmy na pomysł, aby stworzyć gryzaki i karmę, która pomoże właścicielom zwierząt zadbać o ich zdrowie. Na początku tworzyliśmy produkty dla naszych pupili – Pinkiego, Antosi i Daisy. Okazali się surowymi testerami, ale dla zwierząt wszystko! Próbowaliśmy, zmienialiśmy, aż wyszło doskonale. W 2020 roku rozpoczęliśmy produkcję na większą skalę. Tutaj zaczęła się prawdziwa przygoda. Fantazjowanie o uszczęśliwianiu zwierząt w całej Polsce stało się prawdą. Od września 2021 roku nasze marzenie realizujemy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym. Teraz możemy wdrażać nowe pomysły i czerpać z natury to, co najlepsze. Dla rozwoju, dla Ciebie, a szczególnie dla wszystkich pupili!

Mamy piękną misję

Dostarczamy zdrową karmę z własnych surowców od natury dla zwierząt, ponieważ zależy nam na ich zdrowiu i szczęściu.

Nie zapominamy o naszej wizji

Pierwszy wybór wierzących w zdrowie i bezpieczne żywienie czworonogów oraz produkty dla tych, którzy robią wszystko, aby takie było…

Wartości, które są naszym drogowskazem

Od zawsze…

Już trochę minęło, od kiedy tata postanowił pierwszy raz zrobić naturalne gryzaki dla naszej przyjaciółki. Okazało się, że nie jest to takie proste – wymaga wiele czasu i zaangażowania.

Dzisiaj wszystko jest dopracowane, ale na początku trochę się tego uczyliśmy. Nasze karmy i każdy produkt, który dostarczamy dla Twojego pupila to wynik kilkudziesięciu lat naszej pracy i rozwoju.

Od natury…

Twój czworonożny przyjaciel najlepiej czuje się wśród natury i na pewno chcesz dostarczyć mu jej jak najwięcej. Wszystko, co produkujemy dla zwierzaków, pochodzi od natury.

Mamy własne źródło surowców, a właściwie to sami jesteśmy ich dostawcą, dlatego mamy pełną kontrolę nad tym, co trafi do miski Twojego pupila. 

Dla zwierząt…

Kochamy zwierzęta tak samo jak Ty i tak samo jak Ty, chcemy żeby były szczęśliwe i zdrowe.

To dla nich dbamy o najwyższej jakości surowiec, to dla nich nieustannie pracujemy nad recepturami… Jesteśmy dla nich, tak jak one są dla nas, a wszystko co robimy jako UNISZKI to wyraz naszej wdzięczności. 

Dla rozwoju…

Tradycja jest dla nas bardzo ważna. Z drugiej strony wiemy też, że musimy nieustannie się rozwijać, aby nasze produkty stawały się coraz lepsze. 

Cały czas się uczymy, zdobywamy wiedzę i ulepszamy nasze receptury, aby było zdrowiej i smaczniej dla naszych zwierząt

Team UNISZKI

Marcin Lecki

Od dziecka kocham zwierzęta. W moim rodzinnym domu zawsze były psy i koty. To właśnie moja czworonożna przyjaciółka testowała pierwsze gryzaki i karmy UNISZKI. Z firmą jestem związany od zawsze. Zarządzam, rozwijam i sprzedaję. Jednak przede wszystkim dbam o jakość produktów dla Twojego zwierzaka.

Piotr Merchel

Nie zaskoczę Was – też kocham zwierzęta! Przyznaję się – rzadko odmawiam, dlatego psy przychodzą właśnie do mnie po zdrowe smakołyki. Od natury biorę to co doskonałe i wprowadzam do naszego asortymentu. W firmie zajmuję się raczej sprawami technicznymi. Jednak przede wszystkim nadzoruję produkcje, aby mieć pewność, co trafia do miski Twojego pupila.

Dominika Błońska

Odważnie mówię, że to co najpiękniejsze dały mi zwierzęta. W dzieciństwie spędzałam całe dnie ze swoimi pupilami i tak zostało do dzisiaj. Od początku istnienia firmy dbam o każdego klienta, tak jak zawsze dbałam o zwierzęta. Zaczynałam od obsługi małych zamówień, a aktualnie nadzoruję sprawy kluczowych klientów. Podpowiadam i doradzam, abyś wybierał najlepsze produkty dla zwierząt.

Magdalena Lecka

Pamiętam dzień, gdy w moim domu zamieszkała suczka – rodzice przygarnęli ją ze schroniska. Od tego momentu wszystko się zmieniło. Nauczyłam się bezwarunkowej miłości, którą dała mi moja futrzasta przyjaciółka. Od lat chcę dzielić się nią ze wszystkimi. Właśnie dlatego w firmie sprawdzam każdą zamawianą rzecz – od opakowań aż po materiały reklamowe. Chcę, aby była w nich miłość, a robię to dla szczęścia zwierzaków.

Obserwuj nas na Instagramie!

Jesteś zainteresowany współpracą B2B?

Możemy wspólnie stworzyć Twoją markę własną.

Pomożemy i podpowiemy w kluczowych kwestiach.

 

Możesz też zamówić produkty w hurtowych ilościach.

Znajdziemy idealne rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja mająca na celu Uruchomienie zakładu produkcji karmy dla zwierząt, wdrożenie innowacyjnych procesów, produktów i technologii w zakładzie Uniszki Naturalne Gryzaki
współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania
„Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój”
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: Poprawa konkurencyjności poprzez wzrost wartości
dodanej podstawowej produkcji rolnej